Visokoučinkoviti rotacijski okretači sa osam rotora osiguravaju optimalno i ravnomjerno razbacivanje krme. Za rad s manjim traktorima dostupna je vučena verzija.

FLEKSIBILNI PRIKLJUČAK

Fleksibilan priključak sa stabilizatorima omogućuje jednostavno praćenje traktora.

FLEKSIBILNI PRIKLJUČAK

VIŠESTUPANJSKO PODEŠAVANJA KOTAČA

Kotači s mogućnošću višestupanjskog podešavanja visine i s brzim podešavanjem kuta rastresanja s obzirom na količinu i vlažnost pokošene krme.

VIŠESTUPANJSKO PODEŠAVANJA KOTAČA
Tehnički podaciSerial equipmentCompare models

SPIDER R 815|8

Radna širina

7.85 m

Broj rotora

8

Broj opružnih prsti na rotoru

5

Promjer rotora

1.3 m

Brzina vrtnje rotora

201

Okretaji kard. vratila

450-540

Sigurnosna spojka

1020

Masa

1085 kg

Snaga traktora

60/80

Kapacitet

9.5 ha/h

Kut raspršivanja

16° - 20°

Širina stroja

8.17 m

Transp. širina

2.95 m

Transp. visina

2.95 m

Transp. dužina

1.9 m

Kotači - rotori

15x6,50 - 8

Gume - rotori u sredini

16x9,50 - 8

SPIDER R 815|8

Priključak

Fleksibilan trotočni kat. II
S

Pogon

Ulazno kardansko vratilo sa sigurnosnom sklopkom, 2x univerzalni zglob, 2x dvostruki univerzalni zglob, Prstna sklopka na vanjskim rotorima
S

Hidraulični priključak

1x jednosmjerni (1EW), 1x jednosmjerni za hidraulično upravljanje (1EW)
S

Nosači opružnih prstiju

Od okruglih cijevi
S

Opružni prsti

Dvostruki, podrezani, žica SUPER-C
S

Amortizer

S oprugom
S

Razbacivanja uz rubove parcela

HS - Hidraulično upravljanje
S
Product titleSPIDER R 815|8SPIDER R 815|8 T
Radna širina7.85 m7.85 m
Broj rotora8 8
Broj opružnih prsti na rotoru5 5
Promjer rotora1.3 m1.3 m
Brzina vrtnje rotora201 201
Okretaji kard. vratila450-540 450-540
Sigurnosna spojka1020 1020
Masa1085 kg1440 kg
Snaga traktora60/80 45/60
Kapacitet9.5 ha/h9.5 ha/h
Kut raspršivanja16° - 20° 16° - 20°
Širina stroja8.17 m8.17 m
Transp. širina2.95 m2.98 m
Transp. visina2.95 m3.3 m
Transp. dužina1.9 m4.1 m
Kotači - rotori15x6,50 - 8 15x6,50 - 8
Gume - rotori u sredini16x9,50 - 8 16x9,50 - 8
PriključakFleksibilan trotočni kat. IITransportni okvir s priključkom u dvije točke kat. II
PogonUlazno kardansko vratilo sa sigurnosnom sklopkom, 2x univerzalni zglob, 2x dvostruki univerzalni zglob, Prstna sklopka na vanjskim rotorimaUlazno kardansko vratilo sa sigurnosnom sklopkom, 2x univerzalni zglob, 2x dvostruki univerzalni zglob, Prstna sklopka na vanjskim rotorima
Hidraulični priključak1x jednosmjerni (1EW), 1x jednosmjerni za hidraulično upravljanje (1EW)1x dvosmjerni za hidraulično upravljanje (1DW), 2x jednosmjerni (2EW)
Nosači opružnih prstijuOd okruglih cijeviOd okruglih cijevi
Opružni prstiDvostruki, podrezani, žica SUPER-CDvostruki, podrezani, žica SUPER-C
AmortizerS oprugomS oprugom
Razbacivanja uz rubove parcela HS - Hidraulično upravljanjeHS - Hidraulično upravljanje

Slični proizvodi

PODRŠKA ZA KUPCE

SIP-ova služba podrške za kupce pruža cjelovitu stručnu podršku i savjetovanje našim klijentima.

Pronađite trgovca

Zatražite ponudu

Naručite SIPinformER

Informacije koje se nalaze na web stranici i u svim dokumentima na web stranici služe samo u informativne svrhe. Zadržavamo pravo na izmjene i pogreške u informacijama. Za službenu ponudu obratite se svom prodavaču.