Prednji pick-up sakupljač podiže krmu s tla i odlaže je u bočni zboj. Tijekom sakupljanja kotači traktora ne gaze krmu, a fleksibilna jedinica za sakupljanje osigurava učinkovito sakupljanje i praćenje podloge.

DOBRA PREGLEDNOST

Prozirne bočne zaštite omogućuju dobru preglednost nad protokom krme tijekom rada.

DOBRA PREGLEDNOST

SAVRŠEN PRETOK KRME

Prstasti rotor i jedinica za sakupljanje osiguravaju savršen protok krme.

SAVRŠEN PRETOK KRME

LIJEVI ALI DESNI BOČNI ZBOJ

Zboj se može odlagati s lijeve ili desne strane sakupljača.

LIJEVI ALI DESNI BOČNI ZBOJ

MAKSIMALNA UČINKOVITOST

Hidraulički pogon fleksibilne jedinice za sakupljanje i prstastog rotora s maksimalnom učinkovitošću.

MAKSIMALNA UČINKOVITOST
Tehnički podaciSerial equipmentCompare models

AIR R 300 F

Radna širina

3.55-4.45 m

Širina zboja

0.6-1.5 m

Širina pick-upa

2.95 m

Promjer pick-upa

0.33 m

Promjer prstastog rotora

0.42 m

Masa

987 kg

Snaga traktora

74/100

Preporučeni protok ulja

50-55

Kapacitet

5.8 ha/h

Radna brzina - do

20

Transp. širina

3 m

Transp. visina

1.2 m

Transp. dužina

1.9 m

AIR R 300 F

Priključak

Trotočni priključak kat. II
S

Hidraulični priključak

1x dvosmjerni (1DW)
S

Rasterećenje

Hidropneumatska
S

Ostalo

Sigurnosna oprema za ceste, Svjetlosna oprema
S
Product titleAIR R 300 F
Radna širina3.55-4.45 m
Širina zboja0.6-1.5 m
Širina pick-upa2.95 m
Promjer pick-upa0.33 m
Promjer prstastog rotora0.42 m
Masa987 kg
Snaga traktora74/100
Preporučeni protok ulja50-55
Kapacitet5.8 ha/h
Radna brzina - do20
Transp. širina3 m
Transp. visina1.2 m
Transp. dužina1.9 m
PriključakTrotočni priključak kat. II
Hidraulični priključak1x dvosmjerni (1DW)
RasterećenjeHidropneumatska
OstaloSigurnosna oprema za ceste, Svjetlosna oprema

Slični proizvodi

PODRŠKA ZA KUPCE

SIP-ova služba podrške za kupce pruža cjelovitu stručnu podršku i savjetovanje našim klijentima.

Pronađite trgovca

Zatražite ponudu

Naručite SIPinformER

Informacije koje se nalaze na web stranici i u svim dokumentima na web stranici služe samo u informativne svrhe. Zadržavamo pravo na izmjene i pogreške u informacijama. Za službenu ponudu obratite se svom prodavaču.